O nas

Jesteśmy firmą, która poprzez realizację systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy, dba o interesy swoich Klientów obniżając ich rachunki za energię nawet o 90% i optymalizując wykorzystanie energii elektrycznej.

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii. Pracujemy na własnych konstrukcjach, tworzonych w zaawansowanej technologicznie fabryce metali. Dbamy o to, aby każdy element naszej instalacji był idealny, dlatego tworzymy je sami! Jesteśmy tego tak pewni, że gwarantujemy naszym Klientom aż 25 lat gwarancji na montaż i podzespoły!

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy szeroką oraz wykwalifikowaną kadrę projektantów i instalatorów, która do każdego projektu podchodzi z należytą starannością. Doboru instalacji dokona nasz autoryzowany przedstawiciel a montażu certyfikowany monter z wieloletnim doświadczeniem. W połączeniu z modułami i falownikami wyłącznie renomowanych producentów, daje to gwarancję maksymalnych uzysków energii na wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu!

Nasza firma zajmuje się kompleksową realizacją programu termomodernizacji oraz wspiera w przygotowaniu i uzyskaniu dofinansowań z rządowych programów, między innymi Czyste Powietrze, Mój Prąd.
Realizując program termomodernizacji zajmujemy się:
A także:
Termomodernizacja to proces polegający na poprawie energetycznej budynków, która pozwala zmniejszyć straty ciepła i zużycie energii. Dzięki temu nie tylko zyskujemy na wydajności budynków, ale również pozytywnie wpływamy na jakość naszego powietrza! Dlaczego to tak ważne?
Obecnie walka o czyste powietrze stała się jednym z najważniejszych wyzwań dla naszej planety. Wdychanie zanieczyszczonego powietrza ma ogromny negatywny wpływ na nasze zdrowie i jakość życia. Dlatego warto zainwestować w termomodernizację, aby ograniczyć emisję szkodliwych substancji do atmosfery.
Nasza firma nie tylko pomaga w realizacji całego procesu termomodernizacji, ale również dostarcza informacje o dostępnych dofinansowaniach, które mogą znacznie zmniejszyć koszty inwestycji. Pracujemy z różnymi instytucjami i funduszami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów.
Jeśli jesteście zainteresowani poprawą wydajności Waszych budynków i jednocześnie chcielibyście przyczynić się do walki o czyste powietrze, zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomocny pomożemy dopasować rozwiązanie do Waszych potrzeb.
Jeśli jesteście zainteresowani poprawą wydajności Waszych budynków i jednocześnie chcielibyście przyczynić się do walki o czyste powietrze, zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i pomocny pomożemy dopasować rozwiązanie do Waszych potrzeb.
Dbałość o środowisko to nasza misja, a Wasze zadowolenie naszym największym sukcesem!
Masz pytania?

Zadzwoń

Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?

Wypełnij formularz

Już w drodze?

Znajdź nas

Zapraszamy:

Czyste Powietrze,

Kompleksowa termomodernizacja

Zadzwoń, napisz lub przyjdź na
spotkanie, a chętnie doradzimy
w dobraniu optymalnego rozwiązania,
wypełnimy wszystkie dokumenty,
dostarczymy i zrealizujemy całe
przedsięwzięcie.