Sunrise Energy O nas

O nas

Jesteśmy firmą, która poprzez realizację systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy, dba o interesy swoich Klientów obniżając ich rachunki za energię nawet o 90% i optymalizując wykorzystanie energii elektrycznej.

Jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska technologii. Pracujemy na własnych konstrukcjach, tworzonych w zaawansowanej technologicznie fabryce metali. Dbamy o to, aby każdy element naszej instalacji był idealny, dlatego tworzymy je sami! Jesteśmy tego tak pewni, że gwarantujemy naszym Klientom aż 25 lat gwarancji na montaż i podzespoły!

 

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Posiadamy szeroką oraz wykwalifikowaną kadrę projektantów i instalatorów, która do każdego projektu podchodzi z należytą starannością. Doboru instalacji dokona nasz autoryzowany przedstawiciel a montażu certyfikowany monter z wieloletnim doświadczeniem. W połączeniu z modułami i falownikami wyłącznie renomowanych producentów, daje to gwarancję maksymalnych uzysków energii na wiele lat.

 

Zapraszamy do kontaktu!